Pozemky - záhrada - Predaj - Na predaj pozemok v obci Tôň 719 m2

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária Direct Real, spol. s r.o., ktorá má celkovo 1030 realitných ponúk.
Direct Real, spol. s r.o.
10 200 €
Typ: stavebný pozemok
Okres: Komárno
Obec: Komárno
Realitný maklér:
Ing. Irena Petrovicsová

Popis pozemku:
Realitná kancelária Directreal Castellum, Komárno, Hadovská cesta 6b (na 1. poschodí administratívnej budovy Start up – vedľa Gamoty),
Ponúka na predaj pozemok – záhradu, s rozlohou 719 m2 v obci Tôň. Pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce. Inžinierske siete sa nachádzajú v blízkosti pozemku (voda, plyn, elektrina).Pozemok je rovinatého charakteru.
Obec Tôň leží 23 km od Komárna a 80 km od Bratislavy. V obci sa nachádza materská škola a základná škola s maďarským vyučovacím jazykom.
Cena ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa:
- vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie a realizáciu celej transakcie,
- poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností,
- poplatky za overenie podpisov u notára,
- doručenie podkladov na kataster,
- asistenciu pri odovzdaní nehnuteľnosti,
- ďalšiu potrebnú asistenciu podľa dohody.
Ak Vás moja ponuka oslovila, neváhajte a kontaktujte ma na telefónnom čísle +421 917 579 786 alebo i.petrovicsova@directreal.sk, aby sme si dohodli najbližší možný termín OSOBNEJ OBHLIADKY Vášho nového vysnívaného bývania.
Realitná kancelária - Directreal Castellum Vám poskytne komplexný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Skrz nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme financovanie nehnuteľnosti a predplatíme znalecký posudok v zmysle dojednaných podmienok. Garantujeme Vám nadštandardný právny servis, vďaka spolupráci s právnou kanceláriou ako aj internému právnikovi.
Kancelária je členom REALITNEJ ÚNIE najväčšieho združenia realitných kancelárii a riadi sa spoločnými zásadami pre poskytovanie služieb najvyššej kvality. Kancelária má poistená voči zodpovednosti za škodu. Výmera m2:
719
Cena za m2 EUR:
14,18
Siete:
Elektrina
Svetové strany:
Východ, Západ
Príjazdová cesta:
Asfalt

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie