Predaj domu 150 m2, Dubové

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária RE/MAX Slovakia, ktorá má celkovo 1500 realitných ponúk.
RE/MAX Slovakia
95 000 €
Realitný maklér:
Marek Rojík
+421 903 359 254

Veľký rodinný gazdovský dom, v obci Dubové, po rekonštrukcii bude vhodný na bývanie, autoservis, dielňu či iný typ podnikania

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj veľký rodinný dom s garážou, humnom, maštaľou a záhradou v tichej obci Dubové, vzdialenej len 14 km od mesta Zvolen.

Rodinný dom pozostáva zo staršej časti z roku 1918 a v roku 1960 bola dobudovaná chodba s verandou, kúpelňou s WC a dve izby. Dom je napojený na elektriku, má vlastnú kopanú studňu. Odpad je vyvedený do žumpy. Plynová prípojka je na pozemku.

Dom je 6 izbový, má jedno nadzemné podlažie a podkrovie, v ktorom je možnosť dobudovať ďalšie miestnosti.

Dispozičné riešenie:

Prízemie: vstupná chodba s verandou, obývačka spojená s kuchyňou, 5 izieb, kúpelňa.

Podkrovie v staršej časti nie je upravené na bývanie, v novšej sa nachádza 1 izba.

V dome bola započatá rekonštrukcia. Pôvodný majiteľ vytrhal podlahy a prepojil kuchyňu s obývačkou. Steny sú obyté na tehlu. K domu prislúcha aj hospodárska budova (humno), ktoré je v pôvodnom stave - po úprave to môže byť ideálne miesto na auto alebo stolársku dielňu. Konštrukcia domu je prevažne kamenná v kombinácii s tehlou a kvadrou. Strešná krytina je pálená škridla. V pivnici je zariadenie na úpravu vody zo studne a kotol na tuhé palivo.

Vďaka potrebnej rekonštrukcii si dom môžete prispôsobiť vlastným predstavám. Je možné ho využívať aj ako malé hospodárstvo, prípadne na autoservis či inú dielňu. Krov bol vyhodnotený statikom ako vyhovujúci.

Dom leží na pozemku o výmere 845 m2 (zastavené plochy a nádvorie) vo vlastníctve terajšieho majiteľa. K domu prislúcha záhrada, momentálne lúka s ovocnými stromami, avšak niektoré časti záhrady nie sú vo vlastníctve majiteľa. Zo záhrady sa predávajú parcely o celkovej výmere 652 m2, ktoré sú vo výlučnom, prípadne väčšinovom vlastníctve predávajúceho. Bližšie info na obhliadke, prípadne telefonicky.

FINANCOVANIE:
Súčasťou našej kancelárie je hypotekárne centrum, kde vám kompletný servis zastreší naša hypotekárna špecialistka s bohatými skúsenosťami v oblasti financovania. Vybavenie hypotéky je možné u nás vo všetkých bankách.

V CENE JE ZAHRNUTÉ: Provízia RK, poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov kúpnej zmluvy, uhradenie právneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, súčinnosť pri odovzdaní nehnuteľnosti a nápomoc prepisov všetkých energií.

Teším sa na obhliadku s Vami.

POZOR ODMENA!!! Odmenu vo výške 200 eur, ponúkame každému kto nám dá TIP na predaj nehnuteľnosti. Odmena je platná v prípade, že sa obchod podarí zrealizovať.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie