PREDANÉ - TOPOĽČANY ADMINISTRATÍVNA BUDOVA s príslušenstvom

Typ: administratívna budova
Okres: Topoľčany
Obec: Topoľčany
Plocha: 4080 m²

Ponúkame na predaj budovy so zariadením a príslušenstvom v meste Topoľčany vhodné na podnikanie v stavebníctve alebo na iné obchodné činnosti.

Administratívna budova: pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a podkrovia o celkovej úžitkovej ploche 479 m2. Murivo je z pálených tehál, zateplené Nobasilom hr. 10 cm. V každej kancelárii je rozvod telefónu, internetovej siete, rozvod teplej a studenej vody, klimatizácia. Kúrenie podlahové, kotol ústredného kúrenia na plyn. Objekt je zabezpečený kamerovým systémom a bezpečnou signalizáciou. Objekt má energetický certifikát.

Opravárenská dielňa: jednopodlažný objekt stavebne prepojený z administratívnou budovou. Murivo z pálených tehál, zateplené. Kúrenie plynové, oceľové radiátory. Pozostáva z dielne s montážnou jamou o výmere 68,4m2 a skladu náhradných dielov o výmere 57m2.

Sklady materiálu: Jednopodlažný objekt, stavebne rozdelený na tri samostatné sklady, každý o výmere 57m2. Murivo z pálených tehál, objekt nie je vykurovaný.

Garáže: Jedná sa o 4ks prefabrikovaných garáží, situovaných v radovej zástavbe tak, že medzi nimi sú vytvorené ďalšie dve miesta na garážovanie alebo sklady.

Dvor: Je oplotený prevažne betónovým bariérovým plotom, časť od ulice je murovaná s výplňou. Prevažná časť pozemku je spevnená betónovým povrchom hr. 15-20cm. Spevnené plochy sú určené na parkovanie stavebnej techniky a osobných automobilov. Betónové plochy sú vyspádované a odkanalizované cez zachytávač ropných látok. Celý areál je monitorovaný kamerovým systémom a bezpečnostnou signalizáciou, napojenou na centrálny pult ochrany. Celková výmera pozemku je 4080m2.
Na nehnuteľnosť nie je vypracovaný energetický certifikát.

Pozri video tu: youtube.com/watch?v=TcxKcErT7tU

Viac info tu: hydro-topolcany-s-r-o.webnode.sk

Viac informácií na stránke realitnej kancelárie, na tel. čísle: 0907 306 592

ZABEZPEČÍME: - kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - možnosť autorizácie zmlúv vrátane elektronického podania - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti - profesionálnu obhliadku - súdnoznalecký posudok - geodetické služby - profesionálny prístup.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie