PREDANÉ - Na predaj rodinný dom s wellness a záhradou, Celiny - Liptovský Hrádok

Typ: rodinný dom
Okres:
Obec:
Plocha pozemku: 523 m²

Ponúkame Vám na predaj trojpodlažný rodinný dom v radovej zástavbe s wellness a záhradou, v obytnej zóne Celiny - Liptovský Hrádok. Rodinný dom ponúka v suteréne domu vlastné klimatizované wellness s dvomi vírivkami, garáž pre dve autá, dve kúpeľne (jedna s vaňou, jedna so sprchovým kútom), ako aj šesť obytných miestností, z toho dve v podkroví. Na mierne svahovitom pozemku o výmere 523 m² a zastavanou plochou 100 m², sa nachádza altánok so záhradným jazierkom. Dom je postavený z tehly a kvadry. Strešná krytina pokrytá plechom. Na dome sú plastové okná, podlahy tvorí plávajúca podlaha a keramická dlažba. Spôsob kúrenia ústredné plynové.IS: voda, kanalizácia, elektrina, plyn. V technickej miestnosti sa nachádza 800 l nádrž na dorovnávanie hladiny vody do vírivky, elektr. bojler na ohrev vody, klimatizácia, plynový kotol.

Dispozične pozostáva:
Suterén:- klimatizované wellness s dvomi vírivkami- technická miestnosť- garážPrvé nadzemné podlažie:- predsieň- chodba- kuchyňa- obývacia miestnosť s výstupom na terasu- kúpeľňa so sprchovým kútom a WCDruhé nadzemné podlažie:- spálňa- jedna menšia izba s balkónom- väčšia izba taktiež s výstupom na balkón- kúpeľňa s klasickou vaňou a WCTretie podkrovné podlažie:- jedna izba- druhá izba, ktorá je momentálne využívaná ako šatník

Liptovský Hrádok (vzdialený 14 km od Liptovského Mikuláša), ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, skvelú infraštruktúru (vlakovú, autobusovú dopravu, diaľnicu), materské, základné, stredné odborné školy, gymnázium, ako aj množstvo turistických atrakcií v okolí.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie