PREDANÉ - BOSEN | Skladové priestory, Klincová, Ružinov, 100-450 m2

Typ: skladový objekt
Okres: Bratislava II
Obec:

Bosen Group Vám ponúka na prenájom výborne situovaný skladový priestor v Bratislave, časť Nivy na ulici Klincová s rozlohou 100-450 m2.

SKLAD : Stavba je 3-podlažná, aktuálne využívaná ako skladové priestory - kójový systém od 100m2 do 450 m2 s možnosťou prenajatia aj kancelárskych priestorov. Konštrukčný systém budovy je železobetónový skelet s tehlovými stenami. Budova je strážená s vrátnicou, prístupná 24/7. Okná sú na väčšine budovy plastové, podlažia sú oddelené mrežovými dverami a na každom sa nachádza sociálne zariadenie (wc) a kuchynka.

TECHNICKÉ PARAMETRE: Povolené zaťaženie podlahy je 2000 kg/m2. Podlaha je na 1NP bezprašná liata, na 2NP a 3NP je brúsený betón. Na prízemí je nakladacia/vykladacia rampa s nákladným výťahom s nosnosťou 2000 kg za poplatok v závislosti od podlažia a veľkosti skladu (nepresahuje 100 eur/mesiac). Sklad je temperovaný na 15°-17°C v zimných mesiacoch. Svetlá výška stropu je 3m. V skaldoch je internet-káblový. Vo dvore sa môžu nachádzať autá, ktorých súčet hmotností nepresiahne 24 ton.

PARKOVANIE: Možnosť prenajatia 4 parkovacích miest pre osobné vozidlá pred budovou - 1 park. miesto je 45 eur/mes+DPH. Parkovanie osobných a dodávkových vozidiel je možný v oplotenom areály 60 eur/mes+DPH.


LOKALITA: Strategická poloha skladu ponúka jeho všestranné využitie pre bezproblémový výjazd na D1, R7 ako aj blízkosť centra mesta.

CENA: 2,85 eur/m2 (+DPH prípade platcu DPH)

K cene bude pripočítaná cena za energie 4.20 eur/m2 (kúrenie, el. energia) +DPH, služby (stráženie objektu, likvidácia odpadu, upratovanie spoločných priestorov)+DPH, podiel na spoločných priestoroch 1.60 eur/m2 +DPH a poplatok za využívanie výťahu v závislosti od podlažia a prenajatej plochy (najviac však 100 eur/mes)

Voľný Ihneď

Realitný maklér: Ing. Michal Džatko, MBA

Pre podrobnejšie informácie ma neváhajte kontaktovať.

Realitná kancelária BOSEN GROUP je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou a poradenstvo k prenájmu nehnuteľnosti.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie