BOSEN | Prenájom skladových priestorov, Račianská, 180 m2

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária Delta Property, ktorá má celkovo 47 realitných ponúk.
Delta Property
1 500 €/mesiac
Typ: skladový objekt
Okres: Bratislava III
Obec:
Realitný maklér:
+421 944 288 368
Adam Belianský
beliansky@bosen.sk

Bosen Group Vám ponúka na prenájom výborne situovaný skladový priestor v Bratislave, časť Nové Mesto na ulici Račianská, v tesnej blízkosti Račianského mýta s rozlohou 180 m2. Možnosti využitia sú rôzne: sklad, archív, výrobný priestor atd'.

SKLAD: Priestor sa nachádza na -1 poschodí v polyfunkčnom objekte. Má samostatný vchod, je napojený na alarm, má vlastné sociálne zariadenie. V sklade sa nachádza ventilácia. Má samostatné elektrické hodiny.

PARKOVANIE: možnosť vyhradenia jedného parkovacieho miesta priamo pred vchodom

CENA: 1500€/mes. + náklady na elektrickú energiu

LOKALITA: Vynikajúca poloha objektu ponúka jeho všestranné využitie v súčasnosti, ale aj budúcnosti. Je odtiaľto výborné napojenie do všetkých častí Bratislavy, 15 min od letiska a napojenia na diaľnicu D1.

Bosen Group je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie