TOP: na predaj penzión v obci Podhájska !

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária DOBRÉ REALITY s.r.o, ktorá má celkovo 538 realitných ponúk.
DOBRÉ REALITY s.r.o
235 000 €
Realitný maklér:
0902 442 125
Ing. Štefan Ölvecký
olvecky-ZVNC-dobrereality.sk

Ponúkame Vám na predaj murovaný penzión s tromi samostatnými apartmánmi v obci Podhájska s termálnym kúpaliskom, vďaka čomu v obci prekvitá cestovný ruch. Penzión je postavený na samostatnom pozemku 640 m2, obsahuje tri samostatné apartmány, každý má samostatný vchod, vlastnú terasu. Na pozemku je spoločný bazén, vírivka a vonkajšia kuchynka. Apartmán má 50 m2, plus terasa, pozostáva z kuchyne, dvoch spální, kúpelky a WC. Penzión má zabehnutú klientelu, s možnosťou celoročného využívania. Pred penziónom je parkovisko pre vozidlá. Vzdialenosť od kúpaliska je 300 m, pod lesíkom s pekným výhľadom na obec a kúpalisko. Predáva sa so všetkým zariadením, ako je na foto. Cena nehnuteľnosti je 235 000.-€. Bližšie informácie k nehnuteľnosti vám ochotne poskytne maklér Ing. Štefan Ölvecký na č.t.: 0902 442 125, email.: olvecky-ZVNC-dobrereality.sk, Viber, WhatsApp.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie