Predaj penziónu 1453 m2, Snina

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária RE/MAX Slovakia, ktorá má celkovo 1500 realitných ponúk.
RE/MAX Slovakia
Cena na vyžiadanie v kancelárii
Typ: hotel/penzión
Okres: Snina
Obec: Snina
Realitný maklér:
Božena Krajňaková
+421 917 444 888

Realitná kancelária REMAX Vám ponúka na predaj útulný penzión s reštauráciou Adria, ktorý sa nachádza na ulici 1. mája v širšom centre mesta Snina. Zariadenie poskytuje komplexné stravovacie a ubytovacie služby pre jednotlivcov aj celé skupiny a ponúka priestory pre organizovanie rodinných osláv, svadieb a školení.

Stravovaciu časť tvorí reštaurácia s letnou terasou, nočný bar, kuchyňa, veľká reštauračná sála na organizovanie spoločenských podujatí, dva spoločenské salóniky, kancelária, skladovacie priestory, sociálne zariadenia, kotolňa a technické miestnosti. Na prízemí sa nachádza aj predajňa zdravotníckych potrieb. V letnom období je k dispozícii posedenie na vonkajšej terase.
Ubytovanie je zabezpečené v penzióne, ktorý ponúka 14 dvojposteľových izieb, 2 apartmány a 3 garáže pre ubytovaných hostí.
Ponúkaná nehnuteľnosť je dvojpodlažná, postavená na pozemku o rozlohe 1.174 m2. Je postavená z pórobetónových tvárnic, pokrytá plechom a bazénovou fóliou. Okná a dvere sú plastové. Bola realizovaná v troch etapách. V roku 1997 bola postavená malá reštaurácia a bar, v roku 2001 bola postavená veľká reštauračná sála, kuchyňa, zdravotnícke potreby, kotolňa a v roku 2010 bol skolaudovaný penzión.
Inžinierske siete: elektrina, voda z verejného vodovodu, odkanalizovanie do mestskej kanalizácie, vykurovanie a ohrev plynom a solárnymi panelmi.

Bližšie informácie o ponúkaných službách a turistických možnostiach v okolí nájdete na oficiálnej stránke penziónu www.adria-snina.sk. Cena ponúkanej nehnuteľnosti bude odprezentovaná len vážnym záujemcom v sídle realitnej kancelárie na Laboreckej ulici č. 17 v Humennom, alebo pri osobnej obhliadke nehnuteľnosti.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie