Predaj penziónu 2000 m2, Trávnica

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária RE/MAX Slovakia, ktorá má celkovo 1500 realitných ponúk.
RE/MAX Slovakia
Cena na vyžiadanie v kancelárii
Realitný maklér:
Ľuboš Slivkanič
0911905557

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť nachádzajúcu sa v obci Trávnica, okres Nové Zámky.
Samostatne stojaci kaštieľ bol postavený v klasicistickom štýle v roku 1782 rodinou Baloghovcov, neskôr sa stal majiteľom barón Dissebarth, ďalej barón Fridrich Rudt a posledným bola rodina Tarisch. Po roku 1945 slúžil ako obchod, krčma a napokon budovu využívalo zdravotníctvo ako detskú ozdravovňu a geriatriu. V tomto období bolo ku kaštieľu pristavané bočné krídlo.

Poschodová budova s pôdorysom v tvare písmena L má rovné stropy v miestnostiach a na chodbách klenbové. Aktuálne má zastavanú plochu 800 m2 a leží na pozemku s parkom o celkovej výmere 3,9 ha. Areál kaštieľa má dva vjazdy, čo umožňuje komfortný prístup a užívanie nehnuteľnosti.

Súčasťou inzercie je navrhované architektonické riešenie, ktoré by navrátilo kaštieľu historický charakter. Uvažuje sa v ňom využiť suterén na vináreň a wellnes s podlažnou plochou 531 m2. Nadzemná časť so spoločenskou sálou a izbami na ubytovanie s podlažnou plochou 916 m2 a 2. nadzemné podlažie s izbami na ubytovanie s podlažnou plochou 748 m2. Celkovo sa v návrhu uvažuje s podlažnou plochou 2 195 m2 s ubytovacou kapacitou 48 lôžok a maximálnou kapacitou spoločenskej sály 150 osôb.

Kaštieľ je možné využiť podľa vlastného zámeru, či už v sektore starostlivosti o seniorov, hotelierstva, alebo ako rodinné sídlo.

Len 5 km od kaštieľa sa nachádza termálne kúpalisko Podhájska. Termálna voda zo žriedla Podhájska je svetovým unikátom s blahodarnými účinkami na celé telo. Aj preto sa táto voda dovážala v cisternách do kaštieľa na liečbu detských kožných chorôb.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie