Administratívne priestory v exkluzívnej budove TOWER 5 v tesnej blízkosti štadióna Tehelné Pole, Kalinčiakova, BA3

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária Reality Bratislava, s.r.o., ktorá má celkovo 780 realitných ponúk.
Reality Bratislava, s.r.o.
14,50 €/m2/mesiac
Typ: administratívna budova
Okres:
Obec:
Realitný maklér:
Bc. Silvia Kodaiová
kodaiova-ZVNC-reality.ba

Podrobný popis
Ponúkame na prenájom exkluzívne administratívne priestory v budove TOWER 5 na Kalinčiakovej ulici, hneď vedľa Národného futbalového štadióna Tehelné pole, Bratislava III.
K dispozícií sú priestory:
Priestory na 7.NP: 23m2 (dve kancelárie vedľa seba 11m2+12m2), 30m2 (samostatná kancelária), 55m2(dvoj-kancelária, priechodná). K dispozícií k priestorom je zdieľaná kuchynka a plne vybavená zasadačka. Kancelárie sú čiastočne zariadené (stolíky + stoličky, príp. možnosť do-zariadiť).
Priestor na 10.NP: 102m2 (dispozícia: vstup, open-space, 3 samostatné kancelárie a kuchynka. Priestor je pripravený s vybudovanou kuchynkou a nadštandardnými sklenenými priečkami).
Priestory na 11.NP: 418m2  (aktuálne holo-priestor), bude v cene nájmu pripravený do štandardu (koberec, kuchynka). Priestor je možné deliť na menšie kancelárie podľa potrieb nájomcu. Delené toalety sú pre každé poschodie umiestené na chodbe. V kanceláriách sú floorboxy, otvárateľné okná, vlastná kuchynka, Fancoily...
Budova disponuje reprezentatívnou recepciou, Notárskym úradom(7.NP), kantínou/reštauráciou(5.NP), kaviarňou, SKY-BOXOM, sprchami a klietkami na bicykle...
Možnosť prenájmu parkovacích státí v podzemnej garáži (110€/miesto/mesiac + DPH).
Minimálna doba nájmu je 5 rokov.
Cena nájmu 14.50-15-50€/m2/mesiac + prevádzkové náklady 5€/m2/mesiac + elektrika, voda, kúrenie (podľa reálnej spotreby) + DPH.
Ceny sú uvedené bez DPH.
Záujemca neplatí províziu.
Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie