5 izbový rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami na veľkom pozemku v Hlohovci

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária ROMANTICKÉ CHALUPY, s.r.o., ktorá má celkovo 649 realitných ponúk.
ROMANTICKÉ  CHALUPY, s.r.o.
195 000 €
Typ: päťizbový byt
Okres: Hlohovec
Obec: Hlohovec
Plocha: 115 m²
Plocha pozemku: 1445 m²
Realitný maklér:


Popis
Ak hľadáte dvojgeneračné bývanie poprípade priestranný rodinný dom na výnimočnom pozemku v prijemnej lokalite mesta Hlohovec, ste na správnej adrese. Tento rodinný dom je rozdelený na dve bytové jednotky a disponuje dvomi garážami, dvomi kuchyňami, dvomi kúpeľňami s WC a piatimi izbami. Každá bytová jednotka má svoje plynové aj elektrické hodiny a vlastné pripojenie na kanalizáciu. Dom bol postavený z betónových tvárnic a väčšia časť domu je podpivničená. Čo sa týka rekonštrukcií tak na celom dome boli v roku 2010 menené plastové okná a urobené nové elektrické rozvody. Okrem týchto rekonštrukcií je druhá bytová jednotka v pôvodnom stave. V tomto istom roku prebehla kompletnejšia rekonštrukcia prvej bytovej jednotky. Zahŕňala nové podlahy, kúpeľňu, zárubne, vyrovnanie a odizolovanie stropu polystyrénom a sadrokartónom, nové rozvody vody, odpadu a kúrenia. Rozľahlý pozemok ponúka okrem rodinného domu s dvomi ubytovacími jednotkami aj letnú kuchynku a miestnosť kde sa nachádza vstup do pivnice. Tieto stavby sa nachádza vedľa RD. Priestranné a slečne nádvorie ma rozmery 47 m dĺžka a 21 m šírka a v jeho zadnej časti sa nachádzajú dve garáže (48 m2) a dielňa (31 m2). Ak vám chýba kúsok úžitkovej záhrady nemusíte sa obávať. Za garážami je pás záhrady o rozmeroch 60 m dĺžka a 6 m šírka, vysadený sezónnymi plodinami a ovocnými stromami. Na nádvorí sa nachádza aj hospodárska časť, pripravená na chov zvierat.

Dispozícia: 1. Bytová jednotka: predsieň, kuchyňa spojená s obývačkou, jedna priechodná izba, jedná menšia nepriechodná izba, kúpeľňa s WC. Úžitková plocha je 65 m2.
2. Bytová jednotka: chodba, kuchyňa, jedna priechodná izba, jedna menšia nepriechodná izba a kúpeľňa s WC. Úžitková plocha je 50 m2.
Stena rozdeľujúca dve menšie izby medzi 1. BJ a 2. BJ je v prípade potreby možne odstrániť.

IS: Obe bytové jednotky majú zavedený plyn, elektrinu, vodu aj kanalizáciu. Vykurovanie v 1. BJ zabezpečuje troj ročný plynový kotol BUDERUS a vykurovanie v 2. BJ zase plynové gamatky v kuchyni a izbe. Studňa je súčasťou pozemku, avšak bolo by ju treba prehĺbiť

Mesto Hlohovec ma kompletnú občiansku vybavenosť. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza COOP Jednota, mäsiarstvo, reštaurácia, športová hala, Pláž Hlohovecké bagrovisko, stavebniny a mnoho iného.
Vzdialenosť od miest Trnava 23 km, Piešťany 23 km, Nitra 27 km, Bratislava 70 km.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie