Chalupa na samote pod lesom, Banská Belá

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária ROMANTICKÉ CHALUPY, s.r.o., ktorá má celkovo 649 realitných ponúk.
ROMANTICKÉ  CHALUPY, s.r.o.
59 900 €
Typ: chalupa
Okres: Banská Štiavnica
Obec: Banská Belá
Plocha: 60 m²
Plocha pozemku: 190 m²
Realitný maklér:


Popis
Ponúkame na predaj malú dvojchalupu v obci Banská Belá časť Halča - Caniar. Predáva sa jedna časť s vlastným popisným číslom. Chalupa sa nachádza v chatovej oblasti avšak nestretnete tam takmer nikoho.
Pozemok je z časti zarastený stromami. S výhľadom na hory. Prístupová cesta vedie až k chate, je iba spevnená. Chalupa je vhodná pre nenáročných ľudí prenesie Vás do minulého storočia, toaletu by ste tu márne hľadali. Chalupa sa skladá z prízemia, kde je jedna veľká miestnosť a terasa so vstupom do záhrady. Vstup na druhé poschodie je zvonku. Na poschodí sa nachádza jedna izba a dve malé izbičky. Celá chalupa nie je vnútri zobytnená takže ponúka možnosť dostavby podľa vlastného uváženia. Z inžinerských sietí je natiahnutá iba elektrina. Kvôli vode bude potrebné vyvŕtať studňu.
Do centra obce je to sedem kilometrov od chalupy. V obci je základná aj materská škola, malý obchod s potravinami,lesný park pre deti. Sú tu aj dve jazerá vhodné na rybolov. Obec je kúsok od krásneho historického mesta Banská Štiavnica.Okolie ponúka množstvo možností na šport napríklad detské ihrisko ( nad základnou školou),plávanie v rôznych tajchoch Banskej Štiavnice prípadne turistika, v Banskej Štiavnici sa nachádza aj krytá strelnica. Krátka prechádzka je aj do jaskyne Barlangy.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie