Útulná chalupa v Národnom parku Poloniny - Oáza pokojnej prírody

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária ROMANTICKÉ CHALUPY, s.r.o., ktorá má celkovo 649 realitných ponúk.
ROMANTICKÉ  CHALUPY, s.r.o.
152 000 €
Typ: chalupa
Okres: Snina
Obec: Ulič
Plocha: 95 m²
Plocha pozemku: 1284 m²
Realitný maklér:


Popis
Túžite bývať v útulnej chalupe na vidieku? Máte už dosť mestského ruchu a chcete odísť za pokojom, viac sa priblížiť prírode? Ponúkame Vám úplne prerobenú chalupu aj so zariadením, ktorá sa nachádza v obci Ulič, ktorá je centrom Národného parku Poloniny.

Chalupa je postavená na slnečnom, rovinatom pozemku s celkovou výmerou 1284 m2. Nachádza sa v kľudnej časti obce, mimo hlavných ciest. Skladá sa z dvoch samostatných izieb, obývacej izby spojenej s kuchyňou a kúpeľne s WC. Vykurovanie je riešené dvoma spôsobmi - krbom a elektro-kotlom s ovládaním na diaľku.
Pozdĺž celej chalupy sa nachádza krásny gánok, ideálny na oddych, relaxáciu a vychutnanie si vonkajšieho prostredia s výhľadom na okolie.

Na pozemku sa nachádza aj podpivničený záhradný domček s priestranným altánkom, kde si môžete užiť príjemné chvíle pri grilovaní so svojimi blízkymi.

Obec Ulič je strediskovou obcou v Národnom parku Poloniny. Nájdete tu potraviny, reštauráciu, lekára, dokonca aj základnú a materskú školu. Okrem toho sú v tejto oblasti dostupné rôzne turistické trasy pre peších aj cyklistov. Táto lokalita je vyhľadávaná turistami, ktorí túžia po nedotknutej, pokojnej prírode a radi sa oddávajú relaxácii v každom ročnom období.

Viac informácií nájdete na www.romantickechalupy.sk.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie