Krásna, útulná chalupa na predaj. Po rekonštrukcii, vhodná aj na dlhodobé bývanie.

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária ROMANTICKÉ CHALUPY, s.r.o., ktorá má celkovo 613 realitných ponúk.
ROMANTICKÉ  CHALUPY, s.r.o.
185 000 €
Typ: chalupa
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Dúbrava
Plocha: 60 m²
Plocha pozemku: 495 m²
Realitný maklér:
Zdenka Čupková

Popis
Chalupa ako obrázok. Vhodná aj na trvalé bývanie. Po rekonštrukcii a so zabehnutou záhradou.

Nová strešná krytina, plastové okná, zrekonštruované IS, z podláh vybratá škvara...podlahy už z betónu, vyriešené parkovanie pre domom, hospodárska budova s potenciálom na vonkajšiu kuchyňu, zimnú záhradu, ďalšie obytné priestory, alebo len tak, ako sklady na všetko čo človek potrebuje. Toto a ešte mnoho ďalšieho vám ponúka tento útulný dom.

Dom je po rekonštrukcii a nie sú potrebné žiadne investície. Napojený je na vodovod, elektrinu (meď 220/380), odpad ide do žumpy. Vykurovanie je ústredne pecou na tuhé palivo, alebo lokálne krbom v obývačke, prípadne pieckou v kuchyni, ktorú majitelia využívajú aj na varenie.
Dvojizbová chalupa, je čiastočne podpivničená. Pivnica so stálou teplotou je ideálna na uskladnenie potravín a pod domom je aj kotolňa. Na dom je napojená (bývalá) hospodárska budova. Pozemok je rozdelený na okrasnú a úžitkovú záhradu. Nehnuteľnosť pôsobí príjemným dojmom, situovaná je v tichej ulici, pozemok je slnečný.

Obec Dúbrava sa nachádza pod Nízkymi Tatrami. Vzdialená od okresného mesta Liptovský Mikuláš je len 17km. Z obce je možné podnikať prechádzky do Dúbravskej doliny. Autom, alebo aj bicyklom je to blízko k Litovskej Mare či v zime k lyžiarskym strediskám.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie