Realitná kancelária RE/MAX ponúka EXKLUZÍVNE na predaj výnimočný, zaujímavo riešený a komplet zariadený 1,5 izbový byt s loggiou /kompletná rekonštrukcia na mieru bytu.
Byt/ s podlahovou plochou 40m2 vrátane loggie sa nachádza v Dúbravke na Landauovej ulici 2/8 poschodí. Byt bol navrhnutý tak, aby spĺňal všetky požiadavky na moderné a pohodlné bývanie.
Kompletne s novými spotrebičmi a nábytkom
Rannú kávu či večerné posedenie pri pohári vína, si vychutnáte na priestrannej loggii /7m2/
DISPOZÍCIA:
Byt sa člení na vstupnú chodbu /9,66m2/, 2 obytné miestnosti /spálňa a obývačka a príslušenstvo, ktorým je kuchynská časť obývacej izby, kúpeľňa s WC / a loggia
Bytový dom prešiel rekonštrukciou
Kuchynský kút pozostáva z kuchynskej linky /materiál na báze dreva, dĺžka so zabudovaným kuchynským drezom s pákovou vodovodnou batériou, elektrickou varnou doskou, elektrickou rúrou /,chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu.
V spálni je manželská posteľ s úložným priestorom a v obývačke
Cena 159 000€ vrátane celkového právneho servisu RK
Mesačne náklady cca 90€
Ihneď k nasťahovaniu