Rekreačná chata vhodná na oddych vo Východných Karpatoch

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária ROMANTICKÉ CHALUPY, s.r.o., ktorá má celkovo 613 realitných ponúk.
ROMANTICKÉ  CHALUPY, s.r.o.
41 000 €
Typ: chalupa
Okres: Medzilaborce
Obec: Palota
Plocha: 100 m²
Plocha pozemku: 570 m²
Realitný maklér:
Ing. Tomáš Pira

Popis
V obci Palota, obklopenej lesmi Východných Karpát, exkluzívne ponúkame na predaj rekreačnú chatu, ideálne pre oddych a relax. Je možné vybrať si jednu z troch chát, ktoré sú rozostavané na pozemku o rozlohe 2087 m2. Každá chata sa nachádza na samostatnej parcele s rozmerom cca 570 m2.

Chata má dvojpodlažnú konštrukciu s vyvýšenou terasou, ktorá sa tiahne bokom pozdĺž celej dĺžky a je celá podpivničená. Zastavaná plocha chaty (okrem terasy) je 56 m2. Chata disponuje elektrinou a vodou z vlastnej studne, odpad je zvedený do žumpy.

Chaty sú v predaji ako hrubé stavby s platným stavebným povolením. Každá chata má veľkú miestnosť (obývačka s kuchyňou), chodbu a kúpeľňu s WC. Horné podlažie je ideálne pre vytvorenie izieb. Výhodou je možnosť dispozičných úprav podľa vašich predstáv. Komín tiahne od pivnice, čo umožňuje ústredné kúrenie kotlom alebo zabudovanie krbu v obývacej izbe.

Pozemok má svahovitý charakter a nachádza sa na pokojnej ulici, mimo hlavných ciest. Lokalita obce je známa letnou a zimnou turistikou vo Východných Karpatoch a blízkosťou hraničného prechodu s Poľskom.

Aktuálne prebiehajú stavebné práce na dvoch chatách a pripravuje sa výstavba tretej chaty. Je možnosť dokončiť práce podľa vlastných predstáv po dohode so staviteľskou firmou, ktorá chaty postavila.

V prípade záujmu je možné odkúpiť všetky tri chaty s pozemkom ako celok.

Viac informácií nájdete na webovej stránke: https://romantickechalupy.sk/

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie