PREDANÉ - Na predaj nová chata na Nižnej Boci

Typ: chalupa
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Nižná Boca
Plocha: 60 m²
Plocha pozemku: 99 m²

Popis
Dvojpodlažnú chatu tvorí zrubový skelet z pôvodnej drevenice. To je jediné čo sa zachovalo. Všetko ostatné je nové.
Chata má samozrejme nové všetky rozvody (elektrina, plastová žumpa 4m3, zdroj vody je studňa). Je zateplená, má plastové okná, na streche plechovú krytinu, vyvložkovaný komín, peknú terasu z kuchyne, technickú miestnosť na drevo a náradie.
Chata je útulná, vhodná max. pre 4 ľudí. Spodné podlažie tvorí pomerne veľká vstupná chodba z ktorej sa prechádza do kúpeľne (sprchový kút, WC) a obytnej dennej časti. Tú tvorí menší kuchynský kút a obývačka. Medzi obývačkou a kuchyňou je funkčná kachľová pec. Druhý spôsob kúrenia je podlahové elektrické kúrenie na celom prízemí. Toto kúrenie sa dá ovládať aj na diaľku, takže v zime prídete do vyhriatej chaty. Na poschodí sú dve spálne s manželskými posteľami.
Pozemok pod chatou má 46m2, okolo chaty 36 m2. Predáva sa aj podiel na prislúchajúcom pozemku, cez ktorý vedie príjazdová cesta ku chate. Tento „nevysporiadaný„ pozemok má rozlohu 52m2 a podiel ktorý sa predáva je vo veľkosti 17,3m2. Ku chate teda prislúcha 99,3m2 pozemkov.

Vedľa tejto chaty je na predaj ešte jedna väčšia chata link tu: https://www.romantickechalupy.sk/chata-s-altankom-na-konci-dediny-a-pri-potoku-482837/
Chaty ako jeden celok link tu: https://www.romantickechalupy.sk/zaujimava-ponuka-dve-chaty-predaj-na-konci-dediny-a-v-peknej-lokalite-767202/
Kúpou obidvoch chát získate zaujímavé možnosti využitia. Či už celý objekt na prenájom, prípadne jednu chatu mať ako súkromnú a druhú hosťovskú atď.

Nižná Boca je obec ležiaca v Národnom parku Nízke Tatry. Obec je charakteristická svojimi drevenicami a pôvodnou architektúrou. Len 5 minút autom je lyžiarske stredisko Čertovica, upravené bežecké trate , či nová koliba - reštaurácia v katastri obce Nižná Boca a iné možnosti kde sa dá ísť najesť či posedieť na kávu.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie