PREDANÉ - PRENÁJOM: Samostatný administratívny priestor so záhradou dostupný 24 h denne 7 dní v týždni, 14 m2, Revúca

Typ: administratívna budova
Okres: Revúca
Obec: Revúca
Plocha: 14 m²

EŠTE STE SA VO SVOJOM PODNIKANÍ NEROZRÁSTLI?
HĽADÁTE MENŠÍ, DOBRE DOSTUPNÝ, BEZPEČNÝ, DIZAJNOVÝ PRIESTOR, KTORÝ PODPORÍ VAŠU KREATIVITU?
DOBRE VÁM PADNE POSEDIEŤ PRI PRÁCI NA TERASE ALEBO V ZÁHRADE?

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka v polyfunkčnej budove v Revúcej do prenájmu administratívny priestor s parkovacími miestami, dvorom, záhradou a možnosťou prenájmu skladových priestorov.

PREDMET PONUKY
Príjemný, kompletne zrekonštruovaný, čiastočne zariadený administratívny priestor so samostatným vstupom, kuchynkou a WC (dostupné v budove).
Administratívny priestor je súčasťou polyfunkčnej budovy (obchod, byt, skladové priestory), so vstupom z dvora oploteného pozemku (1805 m2), ktorý je monitorovaný kamerovým systémom. Prístup do objektu je asfaltovou cestou a posuvnou, uzamykateľnou bránou, pričom je objekt dostupný bez časových obmedzení.
Rekonštrukcia priestoru bola realizovaná v roku 2022 v rozsahu: výmena okien za plastové, vytvorenie vstupu na terasu do južnej strany záhrady (v procese realizácie), výmena podláh, elektroinštalácií, vodovodných a kanalizačných rozvodov, osvetlenia (vrátane zníženia stropov), interiérové stierky, kuchynka
Samotná budova prešla čiastočnou rekonštrukciou (vstupné dvere, výmena okien na spoločných priestoroch za plastové, výmena vstupných dverí), ktorá v roku 2023 pokračuje zateplením obvodového plášťa.
Vykurovanie budovy je zabezpečené ústredným kúrením centrálne (vlastná kotolňa).
V cene prenájmu sú zahrnuté náklady na spotrebu vody a vykurovanie.
V suteréne budovy a v exteriéri sú dostupné skladové priestory. Nájomcovi ponúkame možnosť využitia dvora a záhrady.

V PRÍPADE ZÁUJMU SÚ K DISPOZÍCII NA PRENÁJOM ĎALŠIE PRIESTORY - PODZEMNÁ GARÁŽ SO SAMOSTATNÝM VSTUPOM V SUTERÉNE, SAMOSTANÉ SKLADY (HALY) A PRÍSTREŠOK NA PARKOVANIE VO DVORE.

LOKALITA
Revúca patrí k malým okresným mestám s bohatou históriou a kompletnou občianskou vybavenosťou (ZŠ, MŠ, SŠ, Mestský úrad, Okresný úrad, banky, sieť obchodov a služieb, pošta, kostol, reštaurácie, pohostinstvá a i.) dobre dostupnou v centre mesta alebo na priľahlých sídliskách, či v zástavbe rodinných domov (do 10 min. pešej chôdze alebo autom).
Okrem občianskej vybavenosti je Revúca centrom menších i väčších firiem a je vynikajúcim východiskovým bodom pre rekreáciu v Národnom parku Muránska planina a pohoriach Stolických vrchov (cykloturistika, turistika, návšteva historických, kultúrnych pamiatok a prírodných zaujímavostí - múzeá, hrady, jaskyne a i.)
Revúca je okrem automobilovej dopravy dostupná vlakovou a autobusovou dopravou. V blízkosti polyfunkčnej budovy sa nachádza nákladná železničná stanica.

ODPORUČENIE MAKLÉRA
Administratívny priestor je milým, dizajnovým zázemím pre kanceláriu, štúdio, ateliér, terapeutická činnosť, či salón krásy s dostupnou záhradou a pripravovanou terasou do južnej časti záhrady. Pekný, priestranný oplotený, dvomi bránami prístupný pozemok so záhradou a spevnenými plochami vytvára funkčné a estetické zázemie pre prácu a podnikanie v akomkoľvek dennom, či nočnom čase. Administratívny priestor môže nájomca spojiť s prenájmom bytu v podkroví, alebo prenájmom skladových priestorov. ...a tomu sa hovorí skutočný "home office" v meste, s vymoženosťami rodinného domu a nadštandardným prostredím pre prácu s klientami.

CENA
7,00 Eur/m2 bez DPH v prípade platcu DPH, prípade neplatcu DPH je cena konečná. V cene sú zahrnuté náklady na spotrebu vody a kúrenie. Zálohové platby na el. energiu sa hradia samostatne. Pri prenájme sa hradí depozit vo výške 3 mesačného nájmu. Skladové priestory dohodou (podľa typu).

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie