REZERVOVANÉ: Skladové priestory so samostatným vstupom, 52 m2, Revúca

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária DOBRÉ REALITY s.r.o, ktorá má celkovo 522 realitných ponúk.
DOBRÉ REALITY s.r.o
100 €/mesiac
Typ: skladový objekt
Okres: Revúca
Obec: Revúca
Plocha: 52 m²
Realitný maklér:
0907 180 306
Bc. Monika Benková
benkova-ZVNC-dobrereality.sk

HĹADÁTE NENÁROČNÉ, DOBRE DOSTUPNÉ A ZABEZPEČENÉ SKLADOVÉ PRIESTORY?

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka v polyfunkčnej budove v Revúcej do prenájmu skladové priestory v suteréne budovy, so samostatným vstupom.

PREDMET PONUKY
Priestranný skladový priestor (52 m2) situovaný v suteréne polyfunkčnej budovy (obchod, byt, skladové priestory) so samostatným vstupom a prístupom samostatnou, posuvnou, uzamykateľnou bránou (dvor je monitorovaný kamerovým systémom). V suteréne sa nachádza studňa s úžitkovou vodou. Skladový priestor je osvetlený a vykurovaný.

V PRÍPADE ZÁUJMU SÚ V OBJEKTE K DISPOZÍCII NA PRENÁJOM AJ ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY.

LOKALITA
Revúca patrí k malým okresným mestám s bohatou históriou a kompletnou občianskou vybavenosťou (ZŠ, MŠ, SŠ, Mestský úrad, Okresný úrad, banky, sieť obchodov a služieb, pošta, kostol, reštaurácie, pohostinstvá a i.) dobre dostupnou v centre mesta alebo na priľahlých sídliskách, či v zástavbe rodinných domov (do 10 min. pešej chôdze alebo autom).
Okrem občianskej vybavenosti je Revúca centrom menších i väčších firiem a je vynikajúcim východiskovým bodom pre rekreáciu v Národnom parku Muránska planina a pohoriach Stolických vrchov (cykloturistika, turistika, návšteva historických, kultúrnych pamiatok a prírodných zaujímavostí - múzeá, hrady, jaskyne a i.)
Revúca je okrem automobilovej dopravy dostupná vlakovou a autobusovou dopravou. V blízkosti polyfunkčnej budovy sa nachádza nákladná železničná stanica.

CENA
2,50 Eur/m2 vrátane energií, celková cena je 130 Eur/mesiac, vrátane energií. DOHODA NA CENE JE MOŽNÁ. Pri prenájme sa skladá 3 mesačný depozit.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie