Kancelárske a administratívne priestory na prenájom

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária Reality Bratislava, s.r.o., ktorá má celkovo 750 realitných ponúk.
Reality Bratislava, s.r.o.
12,60 €/m2/mesiac
Typ: administratívna budova
Okres:
Obec:
Realitný maklér:
Mgr. Iveta Farkašovská
farkasovska-ZVNC-reality.ba

Podrobný popis
Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v polyfunkčnej budove na Odborárskej ulici v Bratislave.
Budova aktuálne prešla rekonštrukciou, využíva aj alternatívny zdroj energie (vlastnú fotovoltaickú elektráreň), energetická trieda B.
VYBAVENIE BUDOVY: plne klimatizované priestory, každá miestnosť samostatne regulovateľná, otvárateľné okná, kuchynka s vybavením na každom poschodí (umývačka, mikrovlnná rúra, rychlov.kanvica, stoly, stoličky, kuchynské linka), bicyklové interiérové aj exteriérové stojiská zabezpečené a strážené kamerovým systémom, sprchy, fitness, relax zóny – interiér ( biliard, stolný futbal, stolný tenis) aj exteriér, štruktúrovaná kabeláž (LAN) s možnosťou umiestnenia sieťových prvkov v serverovni, optické dátové pripojenie, možnosť zriadenia virtuálneho sídla pre ďalšie spoločnosti, fotoateliér,  dieselagregát- záložný zdroj.
SLUŽBY V BUDOVE: zriadenie sídla firmy, recepcia na vstupe 24/7, cez víkendy SBS, regulovaný prístup do objektu ( čipový systém ), bezpečnostný kamerový systém vstupov a okolia budovy, zabezpečenie stravovania - Bistro s ponukou obedov a občerstvenia, upratovanie spoločných priestorov každý pracovný deň + dezinfekcia, konferenčné a zasadacie priestory s WIFI, ozvučenie a dataprojektor, pokrytie služieb správy objektu 24/7, serverovne v štandarde podľa ISO 27001 K dispozícií sú priestory s kancelárskou plochou od 20m2. Priestory sú veľkostne variabilne.
Priamo pri budove je možnosť parkovania: nekryté parkovacie miesto 12,60 €/m2/mesiac bez DPH, kryté p.miesto 60 € bez DPH. Možnosť voľného parkovania aj mimo objekt v pešej dostupnosti.
Nájomné je 12,6€/m2 bez DPH. Cena je vrátane prevádzkových nákladov a služieb.  
Pre ďalšie informácie, resp. možnosť obhliadky kontaktujte uvedeného makléra.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie