Veľký 5 izbový rodinný dom v pôvodnom stave neďaleko Nových Zámkov

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária ROMANTICKÉ CHALUPY, s.r.o., ktorá má celkovo 649 realitných ponúk.
ROMANTICKÉ  CHALUPY, s.r.o.
115 000 €
Typ: päťizbový byt
Okres: Komárno
Obec: Nesvady
Plocha: 230 m²
Plocha pozemku: 800 m²
Realitný maklér:


Popis
Tento zachovalý poschodový dom so suterénom sa nachádza v Nesvadoch časť Aňala iba 4 km od Nových Zámkov.

Je postavený na rovinatom pozemku s celkovou rozlohou 800 m2, na ktorom sa nachádza hospodárska budova, fóliovník, dve vŕtané studne využívané na polievanie záhrady.

Domček dispozične pozostáva: na prvom medziposchodí z kuchyne s jedálňou a komorou, obývacej izby a kúpeľne s WC. Z kuchyne cez chodbičku sú dvere vedúce do záhrady. Na poschodí sa nachádzajú štyri izby a WC. Z jednej izby vedú dvere na terasu odkiaľ sa dostanete do podkrovia. Z terasy je pekný výhľad na pozemok a okolitú prírodu. Z druhej izby je balkón s výhľadom do ulice.

Celý dom je podpivničený, v suteréne sa nachádza kotolňa, práčovňa, priestor na uskladnenie dreva a ďalšie úložné priestory. Výhodou domu je aj 8 m dlhá garáž.

Do domu je zavedená elektrika, voda z obecného vodovodu, kúrenie je zabezpečené kotlom na tuhé palivo, radiátory. V dome je aj elektrický kotol a elektrický bojler na teplú vodu. Odpady sú riešené žumpou.

Domček stojí v kľudnej uličke, neďaleko autobusovej zastávky. Centrum je vzdialená 4 km, kde nájdete kompletnú občiansku vybavenosť. Kúsok za Aňalou je na prechádzky a bicyklovanie ako stvorený lesík, polia cez ktoré sa poľnými cestami dostanete k rieke Nitra, kde je možnosť rybolovu a príjemných prechádzok v lesoparku Berek. Z Berku popri rieke Nitra vedie cyklotrasa až po Zúgov.

Mesto Nesvady ponúkajú novovybudovaný Thermál s geotermálnou vodou, kt. je vzdialený iba 5 km. Okresné mesto Komárno je vzdialené 27 km. Bratislava je vzdialená 104 km.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie