Čiastočne zrekonštruovaný 4 izbový rodinný dom v Dvorníkoch na predaj

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária ROMANTICKÉ CHALUPY, s.r.o., ktorá má celkovo 601 realitných ponúk.
ROMANTICKÉ  CHALUPY, s.r.o.
149 999 €
Typ: štvorizbový byt
Okres: Hlohovec
Obec: Dvorníky
Plocha: 100 m²
Plocha pozemku: 557 m²
Realitný maklér:
Radoslav Tomašovič

Popis
Pokojne prostredie so slnečným 557 m2 pozemkom na ktorom je postavený zrekonštruovaný 4 izbový rodinný dom, nachádzajúci sa len 10 minút od mesta Hlohovec. Dom je postavený v 50 rokoch a konštrukciu tvorí pálená tehla a z časti YTONG. V 1994 roku prešiel dom rozsiahlou rekonštrukciou a to kompletná výmena strechy, výmena okien, zateplenie a fasáda, podlahové kúrenie, rozvody vody a elektriny, omietky. Pozemok ma rozmery 14 m × 38 m a nachádza sa na ňom aj garáž (6m x 3m) pod ktorou nájdeme okrem montážnej jamy aj kopanú studňu. Studňa môže slúžiť na závlahu záhrady poprípade skleníka, ktorý je tiež súčasťou nehnuteľnosti. Za obytnou častou sa nachádza letná kuchynka, ktorá disponuje vstupom do pivnice a vstupom do otvoreného podkrovia. Toto podkrovie v sebe skrýva zaujímavý potenciál a je už na novom majiteľovi aby ho objavil. Pred letnou kuchynkou je krytá terasa na príjemne posedenie a grilovanie s priateľmi. Nehnuteľnosť je ihneď obývateľná.

Dispozícia: Vstupná chodba, dve nepriechodné izby, dve priechodné izby, predsieň, kuchyňa s veľkou komorou, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Do domu vedú dva vstupy cez predsieň a vstupnú chodbu.

IS: Dom je napojený na obecný vodovod a výhodou je studňa, odpad je riešený kanalizáciou. Nízke náklady na vykurovanie a chladenie zabezpečuje tepelné čerpadlo spoločne s podlahovým kúrením. Elektrika 220/380.

Občianska vybavenosť obce Dvorníky: škola, škôlka, pošta, obchod s potravinami, lekár.

Vzdialenosť od miest Hlohovec 10 km, Sereď 10 km, Trnava 25 km, Nitra 30 km, Bratislava 75 km.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie