Garážové a skladové priestory 72 m2, budova Allianz, Záhradnícka ulica, Prievidza

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária DOBRÉ REALITY s.r.o, ktorá má celkovo 506 realitných ponúk.
DOBRÉ REALITY s.r.o
500 €/mesiac
Realitný maklér:
0905 307 901
Ján Cipov
jan.cipov-ZVNC-dobrereality.sk

Ponúkame Vám na prenájom garážové a skladové priestory v administratívnej budove Allianz, na Záhradníckej ulici v Prievidzi. V priestoroch sa nachádza voda a sú vykurované. Do priestorov sa vstupuje dvoma garážovými bránami. Pred priestormi je možné parkovanie. Priestory sú dobre bezpečnostne zabezpečené a strážené. V prípade záujmu sú k dispozícii aj menšie/väčšie kancelárske priestory alebo malý príručný sklad. Dohoda na podmienkach nájmu je možná v závislosti od typu využitia a dĺžky prenájmu.
Budova má vynikajúcu dostupnosť. Nachádza sa v centrálnej časti mesta, pri hlavnom cestnom dopravnom ťahu Bratislava - Žilina, s výbornou dostupnosťou do centra a v blízkosti veľkého verejného parkoviska. Priestory sú k dispozícii od februára 2021. Cena zahŕňa energie a služby s nájmom spojené.
Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu a základný právny servis. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie