PREDAJ: 4-izbový zrekonštruovaný dom v Blatnej na Ostrove

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária DOBRÉ REALITY s.r.o, ktorá má celkovo 538 realitných ponúk.
DOBRÉ REALITY s.r.o
225 000 €
Typ: štvorizbový byt
Okres: Dunajská Streda
Obec: Blatná na Ostrove
Plocha: 130 m²
Realitný maklér:
0910 939 138
Žofia Murgašová
zofika-ZVNC-zoznam.sk

Realitná kancelária Dobré reality spol. s r. o. predáva v spolupráci s majiteľom 4-izbový zrekonštruovaný dom v Blatnej na Ostrove. Plocha: úžitková 130m2, pozemku 1100m2. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Cena 225 000 €

Dom sa nachádza v tichej bočnej ulici v obci Blatná na Ostrove v okrese Dunajská Streda. Je kompletne zrekonštruovaný, zateplený, nová strecha, rozvody, kúrenie, okná, dvere, nový kotol, 2 kúpeľne.
Plocha: 130 m2
Pozemok: 1100 m2
Materiál: Tehla
Izby: 4
Kúpeľne: 2
IS: Elektrina, plyn, kanalizácia, voda (vodovod a aj studňa)
Podlahy: Laminátové, dlažba
Okná: Plastové
Strecha: Škridľa, odkvapy
Dispozícia: Do domu sa vchádza zozadu, z chodby je vľavo vstup do spálne, vpravo sú 2 kúpeľne (jedna je so sprchovým kútom, 1 s vaňou) a technická miestnosť s kotlom. Z chodby sa ide ďalej do obývačky/jedálne a kuchyne, z jedálne je vstup do veľkej izby, ktorá môže byť používaná ako veľká spálňa alebo obývačka, z kuchynskej časti je vstup do ďalšej menšej spálne. 3 izby sú teda nepriechodné.
Pri dome sa nachádza terasa so zastrešením a kontainer, ktorý možno využívať ako garáž.
Pozemok je rovinatý, slnečný, možno si ho upraviť podľa vlastných predstáv.

LOKALITA: Blatná na Ostrove je obec v okrese Dunajská Streda s veľmi dobrou dostupnosťou do Bratislavy, pretože neďaleko je napojenie na R7. Od kruhového objazdu na Ráztočnej je vzdialená 27 km. Obec je pekná, tichá, s dobrou občianskou vybavenosťou: škôlka, škola, obchod s potravinami, kaviareň, kostol, futbalové ihrisko, park, kaštieľ, pošta, rôzne firmy. Šamorín s kompletnou občianskou vybavenosťou je 10 minút cesty autom, stredisková obec Lehnice je 5 km od Blatnej.

CENA: 225 000 € vrátane realitného a právneho servisu, ako aj notárskych poplatkov pri overovaní podpisov a katastrálneho poplatku 66 € pri vklade na kataster. Takisto Vám môžeme zabezpečiť úverovú poradkyňu, ktorá Vám vybaví hypotéku na mieru. A káva so zákuskom pri podpise zmlúv :)

KONTAKT: Mgr. Žofia Murgašová, 0910939138, murgasova-ZVNC-dobrereality.sk


Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie