Perfektný stavebný pozemok vo Váhovciach na predaj

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária DOBRÉ REALITY s.r.o, ktorá má celkovo 506 realitných ponúk.
DOBRÉ REALITY s.r.o
82 500 €
Typ: stavebný pozemok
Okres: Galanta
Obec: Váhovce
Realitný maklér:
0940 215 449
Bc. Zlatica Gregorová
gregorova-ZVNC-dobrereality.sk

Realitná kancelária Dobré Reality s r. o. ponúka na predaj stavebný pozemok. Nehnuteľnosť sa nachádza v intraviláne obcr Váhovce (okres Galanta). Pozemok má výbornú polohu, nachádza sa v pokojnej časti obce. Vstup je situovaný od ulice s príjemnými susedmi.


Neďaleko vstupu sa nachádza veľmi sympatická murovaná chatka. Prípadný novovybudovaný rodinný dom (bungalov) by sa mohol nachádzať v druhej (zadnej) polovici pozemku. Samozrejme, záleží na predstave budúceho majiteľa. Ponúkaný pozemok môže pokojne slúžiť aj na rekreačné účely. Rovinatý pozemok s výbornou perspektívou je napojený na kanalizáciu aj vodovod. Súčasťou stavebného pozemku je aj studňa.

Obec disponuje veľmi dobrou občianskou vybavenosťou. Nechýba v nej materská aj základná škola, potraviny, obecný úrad a pod. Váhovce ponúkajú aj široké možnosti rekreácie, turistiky, kultúrneho, spoločenského aj športového vyžitia s výbornou dopravnou dostupnosťou do miest a okolitých obcí.

Plocha pozemku je 615 m2.


Vzdialenosti

Váhovce-Sereď: 5,6km
Váhovce-Galanta: 12 km
Váhovce-Trnava: 22 km
Váhovce-Nitra: 34km
Váhovce-Bratislava: 64 km

Cena 82 500€.

V prípade záujmu ma, prosím, kontaktujte na mob. č.: 0940 215449 alebo e-mailom: gregorova-ZVNC-dobrereality.sk.

Nech sa páči, tu sa o mne dozviete viac: https://profilmaklera.sk/bc-zlatica-gregorova/


Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie