REZERVOVANÉ !!! 2-izbový byt 64 m2, Sklárska - Nemšová

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária RADO Reality Trenčín s.r.o., ktorá má celkovo 435 realitných ponúk.
RADO Reality Trenčín s.r.o.
110.000,- € možnosť HÚ
Typ: dvojizbový byt
Okres: Trenčín
Obec: Nemšová
Realitný maklér:
+421950440748
Rastislav Horňák
hornak@radoreality.sk

RadoReality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt o výmere 64 m2, ktorý sa nachádza na ulici Sklárska v Nemšovej. Byt sa nachádza na 3. poschodí zo 6 v zateplenom panelom dome, ktorý disponuje novým výťahom. Bytový dom disponuje aj bezbariérovým prístupom.
Jednou z výhod tohto bytu je možnosť dokúpenia garáže, ktorá sa nachádza v blízkosti bytu. Toto riešenie vám poskytne bezstarostné parkovanie a ochranu vášho vozidla. Navyše, po dohode s majiteľmi si môžete nechať zariadenie v byte, čo je výbornou možnosťou pre tých, ktorí si cenia pohodlie a praktickosť. Týmto spôsobom môžete rýchlo a jednoducho začať využívať svoj nový domov bez potreby okamžitého zariaďovania. Samotný byt nedisponuje balkónom, avšak na poschodí je spoločný balkón, ktorý môžu využívať 2 byty na poschodí.
Dispozícia: vstupná chodba; po pravej strane sa nachádza spojená kúpeľňa s toaletou; po ľavej strane sa nachádza 1 samostatná nepriechodná izba; čelom k nám sa nachádza obývacia izba, z ktorej je vstup do samostatnej kuchyne.
Občianska vybavenosť v meste Nemšová zahŕňa prístup k zdravotnej starostlivosti prostredníctvom zdravotných stredísk a lekární, vzdelávanie pre deti na materských, základných a stredných školách, kultúrne a športové aktivity na trávenie voľného času, dopravnú infraštruktúru na cestovanie do iných miest, služby verejnej správy na mestskom úrade, rôzne obchody a reštaurácie pre denné potreby, pracovné príležitosti, životné prostredie s parkami a zelenými plochami. 3D prehliadka:https://my.matterport.com/show/?m=HQbxyfPrZg4
V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať: Rastislav Horňák
RADO Reality Group Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk
Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie