Predaj bytu (3 izbový) 93 m2, Bratislava - Ružinov

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária RE/MAX Slovakia, ktorá má celkovo 1500 realitných ponúk.
RE/MAX Slovakia
147 900 €
Typ: trojizbový byt
Okres: Bratislava II
Obec:
Plocha: 93 m²
Realitný maklér:
Martin Kinček
+421 903 968 522

3-izbový byt s výborným pomerom cena/rozloha/stav. Táto nehnuteľnosť je skvelá ako investícia na prenájom s ďaleko vyšším percentuálnym výnosom ako iné byty.

RE/MAX ponúka na predaj 3-izbový byt o rozlohe 76m2 + 2x balkón každý 6m2 - spolu 12m2 + pivnica 5m2 (bez problémov tam dáte 3 bicykle) na 2.poschodí bytového domu v lokalite Vlčie hrdlo/Ružinov. Pod bytom je ďalší byt a pod ním pivnice. Celková úžitková plocha je spolu 93m2.

Pre 3D obhliadku kliknite prosím na nasledujúci odkaz:

https://my.matterport.com/show/?m=ZiGh3NpJjgo

Ak ste sa zľakli lokality, dajte nám ešte minútku. Byt sa nachádza v najlepšom dome v okolí, ktorý je posledný v poradí a zabezpečuje veľkú mieru súkromia. Na rozdiel od iných domov v okolí tu nie je problém parkovať a pred domom sa nachádza pekná trávnatá plocha.

Bytový dom je kompletne rekonštruovaný (zateplený, vymenené stupačky, vstupná brána) a pôvodne slúžil pre služobné byty, preto sa tam nachádzajú prevažne 3-izbové byty a veľmi slušní susedia.

Orientácia bytu je na slnečný západ.

Samotný byt má 3 nepriechodné obytné miestnosti a je z veľkej časti rekonštruovaný, pôvodná ostala len kúpeľňa. To znamená nová kuchynská linka, okná, podlahy, revízia elektrických rozvodov, vstavané skrine. Preto je byt vhodný aj ako investícia na okamžitý prenájom a dá sa prenajať aj po jednotlivých miestnostiach, čo zvyšuje jeho výnosnosť!

Náklady na bývanie sú 200,-Eur VRÁTANE elektrickej energie.

V blízkosti bytového domu sa nachádza známa a obľúbená cyklotrasa (cca 250m od vchodu), ktorá vedie popri Malom Dunaji a potom na dunajskej hrádzi až k Hamuliakovu. Rovnako sa vo vzdialenosti do 250m nachádza zastávka MHD a kúsok odtiaľ aj potraviny. Na opačnej strane od bytového domu nájdete známy a obľúbený bufet K3.


Náš názor: Výborná investícia na prenájom. Najlepšia cena na m2 na trhu. Hoci lokalita môže pôsobiť priemyselne, v skutočnosti je v okolí obľúbená záhradkárska oblasť a zároveň dobrá dostupnosť do mesta, či už autom alebo MHD.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie