Predaj penziónu 340 m2, Veľký Meder

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária RE/MAX Slovakia, ktorá má celkovo 1500 realitných ponúk.
RE/MAX Slovakia
Cena na vyžiadanie v kancelárii
Realitný maklér:
Štefan Mátis, RSc.
+421 908 602 308

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj zabehnutý penzión s reštauráciou vo Veľkom Mederi.

Penzión sa nachádza v kľudnej časti mesta, v tichej ulici iba 500 m od centra mesta a 900 m od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus.

Stavba bola postavená v roku 1989 v tom období ako rodinný dom , pričom v roku 2007 sa prvou rekonštrukciou zmenila na penzión a od roku 2015 sa v súčasnosti prevádzkuje ako penzión s reštauráciou.

PENZIÓN
Penzión s celoročnou prevádzkou ponúka na ubytovanie celkovo 9 izieb s príslušenstvom a s kompletným vybavením, pričom dve izby disponujú lodžiou.
Pozemok o výmere 764 m2 disponuje veľkou zastrešenou terasou pre 27 osôb, detským ihriskom a bazénom, pričom penzión poskytuje na pozemku aj uzavreté parkovanie pre 9 vozidiel.

REŠTAURÁCIA
Zabehnutá reštaurácia s celoročnou prevádzkou disponuje s kapacitou 61 miest v interiéri a na zastrešenej terase s kapacitou 42 miest. Počas hlavnej turistickej sezóny poskytuje pre návštevníkov penziónu stravovanie s polpenziou, mimo sezóny s raňajkami. Okrem toho reštaurácia celoročne poskytuje svojim hosťom stravu formou denného obedového menu aj rozvozom ale aj zo širokej ponuky jedálneho lístka. Ďalej priestory reštaurácie poskytujú príležitosť organizovať rodinné posedenia a oslavy, menšie firemné akcie a iné eventy.

Nehnuteľnosť je napojená všetky inžinierske siete, kamerový a elektronický zabezpečovací systém a na vlastnú fotovoltickú elektráreň s batériou.

LOKALITA:
Mesto Veľký Meder s 940 ročnou históriou leží v Podunajskej nížine v dolnej časti Žitného ostrova, v objatí riek Dunaj a Malý Dunaj. Disponuje veľmi dobrou občianskou vybavenosťou. Iba pár minút chôdzou sa od bytového domu nachádzajú škôlky a školy (s vyučovacím jazykom maďarským aj slovenským), potraviny, úrady, lekár, supermarkety v centre ale aj na okraji mesta. V blízkosti bytového domu sa nachádza aj obľúbené termálne kúpalisko s celoročným využitím a 100 hektárový dubový lesopark.
Veľmi dobrá je dostupnosť do Bratislavy - Dunajskej Stredy - Komárna, a to železničným a autobusovým spojením, ale aj cestnou komunikáciou I.tr. 63 a do Bratislavy aj po rýchlostnej ceste R7.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie