PREDANÉ - Stavebné pozemky v súkromnej štvrti na predaj priamo v Lučenci...

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky v súkromnej štvrti. Vstup na príjazdovú cestu k pozemkom bude uzavretý rampou s prístupom len pre majiteľov pozemkov, inžinierske siete (voda, elektrina) sú zavedené na hranici parciel. Posledna fotka je vizualizácia zástavby na daných pozemkoch.
Voľné su tri parcely:
1. o rozlohe 940 m2 + 2/6 prístupovej cesty (151 m2) - 125 465,- eur (možnosť rozdelenia na 2 pozemky ako je vo vizualizácií)
2. o rozlohe 550 m2 + 1/6 prístupovej cesty (75 m2) - 71 875,- eur
3. o rozlohe 559 m2 + 1/6 prístupovej cesty (75 m2) - 72 910,- eur

V cene pozemku je aj podiel na súkromnej štrkovej, príjazdovej ceste, inžinierske siete, rampa na začiatku cesty, hypotekárny a právny servis.

Po dohode možnosť vypracovania projektovej dokumentácie, vybavenia stavebného povolenia a taktiež aj výstavby domu na kľúč...

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie