Predaj bytu (1 izbový) 41 m2, Valaská

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária RE/MAX Slovakia, ktorá má celkovo 1500 realitných ponúk.
RE/MAX Slovakia
63 900 €
Typ: jednoizbový byt
Okres: Brezno
Obec: Valaská
Plocha: 41 m²
Realitný maklér:
Anna Přidalová
0948 611 595

RE/MAX ponúka na predaj pekný, priestranný byt s veľkou loggiou a komplexnou kvalitnou rekonštrukciou. Byt sa nachádza v štvorposchodovom tehlovom obytnom dome na Štúrovej ul. v obci Valaská.

Popis bytu: bytová jednotka sa nachádza na 1. poschodí bytového domu, pozostáva z jednej izby, predsiene, kuchyne, kúpeľne s WC, presklenej loggii a pivnice.

Výmera podlahovej plochy bytu s príslušenstvom je 41,12 m2.

Prístup do bytu- samostatný prístup z chodby podlažia. Stavebnotechnicky stav interiéru bytu- drevená podlaha v izbe, keramická dlažba v kuchyni, chodbe a soc. zariadení. Vnútorné úpravy povrchu stien sú z jemne zrnitej stierky. Vstupné dvere do bytu bezpečnostné, interiérové dvere presklené s oblôžkové zárubne, okná plastové s izolačným dvoj sklom. Kúpeľňa je obložená keramickým obkladom, vybavená umývadlom, rohovou vaňou a batériami. V byte je nová elektroinštalácia a rozvody potrubia vody a odpadu.

Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou, plynovým šporákom s elektrickou rúrou.

Komplexná rekonštrukcia bytu bola realizovaná v roku 2010 až 2013. Vykurovanie- ÚK, teplovodné, vykurovacie telesá radiátorové. V byte je rozvod studenej a teplej vody.

Byt je vo veľmi dobrom stave, udržiavaný, čistý. Nevyžaduje žiadne úpravy a opravy. Orientácia východ, západ. Náklady 140 euro.

V byte zostáva zariadenie a vybavenie ktoré vidíte na fotografiách tejto inzercie.

Zaujala Vás ponuka? Môžete hneď bývať, byt je voľný.
Volajte, píšte rada Vám ho predstavím osobne na obhliadke.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie