Na prenájom pekný komerčný priestor 72 m2 v krásne zrekonštruovanej budove v Rimavskej Sobote

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária DOBRÉ REALITY s.r.o, ktorá má celkovo 506 realitných ponúk.
DOBRÉ REALITY s.r.o
700 €/mesiac
Typ: nezaradený priestor
Okres: Rimavská Sobota
Obec: Rimavská Sobota
Plocha: 72 m²
Realitný maklér:
0949 230 987
Ing. Gyula Illés
illes-ZVNC-dobrereality.sk

Ponúkame Vám na prenájom pekný obchodný alebo komerčný priestor o rozlohe 72 m2, ktorý sa nachádza v plne a na vysokej úrovni obnovenej multifunkčnej budove v centre veľkého sídliska v Rimavskej Sobote, na prvom poschodí. Celý objekt v rokoch 2019-2020 prešiel komplexnou vnútornou aj vonkajšou rekonštrukciou a moderným zateplením. Vykurovanie je riešené tepelným čerpadlom, celá budova je energeticky veľmi nízko náročná. V miestnosti je zabezpečené vetranie a moderné, úsporné osvetlenie, je zavedená studená aj teplá voda, trojfázové elektrické vedenie a obnovená je podlaha, steny aj okná. K priestoru patria moderné dámske aj pánske toalety na spoločnej chodbe. Priestor môže byt využívaný na obchodnú činnosť, na účely rôznych služieb alebo aj ako moderná, priestranná kancelária, prípadne ako sídlo menšej firmy.

Cena nájmu je 700 eur bez DPH, vrátane kúrenia, používania toaliet, odvozu smetí a upratovania spoločných priestorov. Spotreba vody a EE v komerčnom priestore je meraná a účtovaná samostatne.


Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie