PREDAJ: Pozemok s rodinným domom, 1016 m2, Mýtna, okres Lučenec

Nehnuteľnosť ponúka realitná kancelária DOBRÉ REALITY s.r.o, ktorá má celkovo 536 realitných ponúk.
DOBRÉ REALITY s.r.o
59 900 €
Typ: rodinný dom
Okres: Lučenec
Obec: Mýtna
Plocha: 148 m²
Realitný maklér:
0907 180 306
Bc. Monika Benková
benkova-ZVNC-dobrereality.sk

NECHCETE STARÉ, RADŠEJ BY STE NOVÉ, ALE NEMÁTE NA NOVOSTAVBU DOSTATOČNÝ ROZPOČET?
NECHCETE VEĽKÉ BÝVANIE, RADŠEJ BY STE MALÉ, ALE POTREBUJETE MAŤ TECHNICKÉ PRIESTORY?
RADI TRÁVITE ČAS V ZÁHRADE, PRI SPRACOVANÍ ÚRODY, ALE ODRÁDZA VÁS DLHÉ ČAKANIE NA ÚRODU PRI ZALOŽENÍ NOVÉHO SADU?
HĽADÁTE VÄČŠÍ POZEMOK, ALE ZA PRIJATEĽNÚ CENU?
DOZREL ČAS NA KOMPROMIS.

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka v obci Mýtna väčší pozemok s inžinierskymi sieťami a rodinným domom vhodným na čiastočnú demoláciu.

PREDMET PONUKY
Juhozápadne orientovaný pozemok (1016 m2 - predzáhradka, dvor, záhrada) s rodinným domom, inžinierskymi sieťami a ovocným sadom.
Rodinný dom s pôdorysom 8 x 9 m bol postavený v roku 1967 ako kombinovaná, podpivničená a montovaná stavba (okál) so sedlovou strechou (škridla).
V murovanej, podpivničenej časti sa nachádza garáž so vstupom od cesty a skladové priestory. V montovanej časti sa nachádzajú obytné priestory a táto časť je určená skôr na demoláciu, ako na rekonštrukciu. Súčasná dispozícia domu je predsieň, jedáleň (hosťovská izba), obývacia izba, chodba, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, spálňa.
Rodinný dom je pripojený na elektrickú energiu, pred domom je dostupná prípojka pre verejný vodovod a plyn. Vo dvore rodinného domu je studňa. Likvidácia odpadových vôd je zabezpečená nepriepustnou žumpou (septikom).

LOKALITA
Obec Mýtna je príjemnou, dnes už tichou a stále dobre dostupnou obcou (autobus, vlak, diaľnica) s občianskou vybavenosťou (obecný úrad, kostol, ZŠ, MŠ, pošta, obchody - potraviny, stavebniny, zmiešaný tovar, pohostinstvo, reštaurácia). Vzdialená je od okresných miest - Lučenec 20 km, Detva 17 km, Zvolen 38 km, R. Sobota 49 km a od turisticky vyhľadávaných miest vhodných na rekreáciu, vodné športy, turistiku, cykloturistiku, či lyžovanie (Ružiná, Divín, Halič, Rapovce, Dolná Strehová, Vígľaš, Košútka a i.) do 30 minút cesty autom.

ODPORUČENIE MAKLÉRA
Nebýva častou príležitosťou získať zázemie pre nové bývanie kúpou pozemku s rodinným domom, ktorý poskytne novému majiteľovi výhodnú štartovaciu pozíciu:
- priestranný pozemok so záhradou a živým ovocným sadom, ktorý treba už len zveľaďovať,
- podpivničenie použiteľné pre nadstavbu novej obytnej časti,
- dostupnosť inžinierskych sietí,
- zjednodušené stavebné procesy,
- vlastná studňa,
- dobrá dostupnosť,
- rýchla cesta k novému bývaniu.
Dobrá dostupnosť obce Mýtna a jej zázemie je príjemným riešením pre trvalé bývanie neďaleko okresných miest, aj vítanou možnosťou rekreačného domu mimo ruchu turistických centier, ktoré však vždy zostávajú na dosah.

CENA
59 900 Eur vrátane poplatkov za kompletný servis realitnej kancelárie DOBRÉ REALITY s.r.o.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie