Bezplatná inzercia
pre realitné kancelárie

Inzerujte u nás zadarmo a bezstarostne

V nahorších časoch sa dá inzerovať aj zadarmo a navyše aktuálne. Premostenia realitných kancelárii s jednotlivými portálmi sa nezaobíde bez neaktuálnych dávno vypnutných inzerátov, za ktoré navyše platíte. Náš portál trhnehnutelnosti.sk je výnimočný tým, že aktualizujem všetky inzeráty na 24 hodinovej báze, čím sa minimalizuje dĺžka neaktuálneho inzerátu a navyše sa nemusíte vôbec o nič starať a neustále kontrolovať aktuálnosť inzerátov.

Bezplatná inzercia

Inzercia na portáli www.trhnehnutelnosti.sk je úplne bezplatná. Neplatíte žiadne mesačné poplatky, ročné členské a podobne. Náš portál je vyvinutý výhradne pre realitné kancelárie, občianska inzercia nie je možná, čím zároveň zvyšujeme šance predaje pre segment realitných kancelárii.

Bezplatný import

Import nehnuteľností je pre realitné kancelárie ktoré spĺňajú podmieny úplne bezplatný. Postupne chceme osloviť čo najväčší okruh realitných kancelárii. Podmienky a viac informácii o bezplatnom* importe nehnuteľností.

Topovanie inzerátov

pripravujeme

Bezstarostný import

Portál www.trhnehnutelnosti.sk je iný ako ostatné. Žiadne zložité premostenia, ktoré zabudnú vymazať inzerát, za ktorý navyše platíte (cena na väčšine platených portálov zavisí od počtu aktívnych inzerátov) a za ktoré vám klienti vynadajú. U nás sa všetky ponuky aktualizujú každých 24 hodín a tento údaj si budete vedieť skontrolovať po prihlásení.

Pripravujeme

Administračný systém

Náš tím vývojárov neustále prace na zdokonalovaní portálu. Jedným z prvých rozšírení bude možnosť sa prihlásiť do administrácie svojích ponúk a následne nehnuteľnosti aj ručne aktualizovať, či topovať.

Bezplatné kredity

Jedine u nás budete mať možnosť získať bezplatné kredity a to dokonca viacerými možnosťami a pravidelne. Máte sa na čo tešiť.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie