Najjednoduchší import nehnuteľností

Bezplatný na vačšinu realitných ponúk!

Trhnehnutelnosti.sk je jedinečný realitný portál na slovenskom trhu. Nemusíte žiadať nič od poskytovateľov Vášho realitného systému, nemusíte platiť za programátorske služby na dokódovanie prepojenia (ak spĺňate podmienky bezplatného importu) a navyše nebude ani závislí od najväčších inzertných portálov, či firiem, ktoré vlastnia váš realitný softvér a obmedzujú vás, a to aj napriek tomu, že si za neho pravidelne platíte.

Ako inzerovať

Stačí na našej stránke vyplniť kontaktný formulár, alebo počkať, kým vás sami pozveme e-mailom (postupne oslovujeme všetky realitné kancelárie, od najväčších po menšie) a my sa o všetko postaráme. Navyše, až pre 80% stredných a veľkých realitných kancelárii je import úplne bezplatný.

Podmienky bezplatného pripojenia

  • Vaša realitná kancelária musí mať aspoň 100 aktívnych nehnuteľností v ponuke
  • Vaša realitná kancelária musí disponovať webovou stránkou, na ktorú sa vieme jednoducho pripojiť, čo spĺňa až 90% realitných kancelárii (ak sme vás ešte neoslovili, je to možno z tohto dôvodu). V prípade záujmu, nás ale neváhajte kontaktovať aj Vy, a my sa na prepojenie s Vašou stránkou prednostne pozrieme.

Čo ak nespĺňame minimálny počet nehnuteľností

V prípade, že nespĺňate minimálny počet 100 aktívnych nehnuteľností a máte záujem o bezplatnú inzerciu, tak prvotné prepojenie Vašej stránky s naším systémom je spoplatnené jednorázovým vstupným poplatkom a symbolickým ročným servisným poplatkom (až pokiaľ nedosiahnete 100 inzerátov). Ale aj tu upozorňujeme, že minimálny počet inzerátov je 30.

Pre viac informácii nás prosím kontaktujte nižšie a my zároveň preveríme náročnosť premostenia k nám a vypracujeme cenovú ponuku. Cena sa bude odvíjať od náročnosti a počtu ponúk, ale u nás platí, že čím viac nehnuteľností máte, tým je programovanie prvotného prepojenia lacnejšie!

Čo ak nespĺňam požiadavky na prepojenie webu

Je nám ľúto, ale ak patríte do približne 10%, ktorým prepojenie nevieme automaticky nastaviť, tak import k nám momentálne nie je možný a nebudeme s tým vedieť aktuálne nič spraviť. Nakoľko náš systém neustále zdokonalujeme, nevylučujeme neskoršie prepojenie aj s Vašou realitnou kanceláriou.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies :-) zavrieť (súhlasím) upraviť nastavenie